LED PROFILIŲ PANAUDOJIMAS – GALIMYBĖS

LED linijinis apšvietimas yra vienas populiariausių interjero apšvietimo akcentų. Linijinis apšvietimas įgyvendinamas ypač paprastai, pritaikius aliuminius profilius ir LED juostas. Šis derinys padės Jums sukurti ypatingus interjero ar eksterjero derinius, kurie bus ilgaamžiai ir unikalūs.

Pagal Jūsų pageidavimus, mes paruošime unikalius linijinio apšvietimo sprendimus ir padėsime juos įgyvendinti. Mūsų tikslas jums pasiūlyti idėją ir surasti specialistus, kurie galėtų ją įgyvendinti.

Esame atrinkę du pagrindinius aliuminių profilių gamintojus, kurių dėka galime teikti pasiūlymus, pagal kokybės, kainos ir sudėtingumo kriterijus.

Linijinio apšvietimo pagrindas aliuminiai profiliai LED juostoms, kurie sukuria norimą formą, akcento efektą ir praturtina interjerą unikaliais sprendimais. Nepamirškime, kad aliuminis profilis tik techninio sprendimo dalis. Pilnam projekto įgyvendinimui reikalingos LED juostos, bei maitinimo šaltiniai. LED juostos yra svarbios tuo, kad jų pagalba sukuriamas apšvietimas, numatoma jo spalva ir stiprumas, bei kryptis.

Siūlome projektus įgyvendinti tik su aukščiausios kokybės reikalavimus atitinkančiomis „AKTO LED“ juostomis. Ši produkcija yra pagaminta Lietuvoje ir sertifikuota pagal griežtus Europos sąjungos reikalavimus. Paprastas ir greitas garantinis aptarnavimas.

Nepamirškime, kad tik visuma teisingai parinktų sistemų gali užtikrinti kokybišką ir ilgaamžį tarnavimą, todėl pabrėžiame ir impulsinius maitinimo šaltinius, kurie atlieka pagrindinį darbą. Mūsų projektuose yra naudojami tik gerai žinomi „MeanWell“ maitinimo šaltiniai. Tai laiko patikrinta produkcija, kuri atitinka visus keliamus kokybes reikalavimus.

"JŪSŲ VIZIJA"

Tturite apšvietimo įdėją, bet nežinote kaip ją įgyvendinti? Privalote susisiekti su mumis ir pasidalinti vizija. Mes manome, kad galime jums kai ką pasiūlyti!

ALIUMINIŲ PROFILIŲ PANAUDOJIMAS

"ĮTEMPIAMOMS LUBOMS"

NAUJIENA! Itin paprastas LED linijinis apšvietimo sprendimas įtempiamoms luboms. Galimas apšvietimas perimetru ar linijomis.

"LUBŲ NIŠOMS"

Siūlome įvairius LED sprendimus paslėptam – nišų apšvietimui, kurio privalumas tolygiai krintanti šviesa ir itin paprastas montavimas, priežiūra, bei maksimali kokybė ir rezultatas.

"INTERJERUI"

Ypač plačios galimybės interjero linijiniam LED apšvietimui, išgaunant bet kokios formos ir dydžio kompozicijas, kurios išskiria interjerą ir tuo pačiu apšviečia patalpas.

"STIKLUI"

Plačios stiklo apšvietimo galimybės, pradedant nuo interjero akncento iki stiklo sienų apšvietimo. Nuorodų ar kitų stiklo elementų apšvietimas.

"LAUKUI"

Įdomūs sprendimai fasadui ar grindinio apšvietimui, atsparus UV spinduliams ir korozijai. Aliuminių profilių ir LED juostų panaudojimo galimybės lauke itin plačios.

"LAIPTAMS"

Lauko ar vidaus laiptų apšvietimas. kuris sukuria laiptų, kaip akcento įspūdį, bei apsaugo nuo slydimo. Populiaru kavinėse, viešbučiuose, bei prekybinėse patalpose.

"TRINKELĖMS"

Realus sprendimas linijiniam lauko trinkelių apšvietimui, atsparus drėgmei, korozijai ir dėvėjimuisi. Šiandien dienai alternatyvos šiam apšvietimui nėra. Sudomino?

"VONIOS KAMBARIUI"

Linijinis apšvietimas vonios kambariui. Visiškai atsparus drėgmei klijuojamas kartu su plytelėmis kaip dekoracijos elementas. Montuojama dušo kabinoje.

PREKINIAI ŽENKLAI

"KLUS DESIGN"

Vienas didžiausių ir garsiausių aliuminių profilių gamintojų visame pasaulyje. LED juostoms suteikia naujas panaudojimo galimybes. Dažnai naudojami architektūroje.

"MEAN WELL"

Užsirekomendavęs impulsinių maitinimo šaltinių gamintojas, kuris savo gaminiams suteikia nuo 2 iki 7 metų garantiją. LED juostų sprendimus padaro ilgaamžius.

"AKTO LED"

Tai pažangiausių LED juostų ir LED modulių gamintoija Lietuvoje. Gaminanti itin aukštos kokybės ilgaamžią produkciją. Suteikia garantiją nuo 3 iki 5 metų.

"LUXSONN"

LUXSONN LED juostos yra išskirtinio kokybės ženklo gaminys, Pasižymintis nestandartiniais, bet svarbiais techniniais sprendimais. Rekomenduojame baldų gamintojams.

 

Paskambinkite mums!

8-679-39963   8-672-88704